Новини

США підтримали Грузію по закону про «іноагентів»

грузия

У Білому домі закликали парламент Грузії не долати вето, яке наклала президент Саломе Зурабішвілі на скандальний закон про «іноагентів», що викликав масові протести та жорстку критику з боку Заходу.

Про це йдеться в заяві речниці Ради нацбезпеки Едрієн Вотсон у X (Twitter).

За її словами, в Білому домі раді бачити, що президентка Саломе Зурабішвілі відстоює євроатлантичне майбутнє Грузії, наклавши вето на закон про «іноагентів».

«Ми закликаємо членів парламенту проявити таку ж мужність та не долати її вето», – зазначила представниця адміністрації президента США.

Напередодні президентка Грузії Саломе Зурабішвілі наклала вето на скандальний закон про «іноагентів», що спричинив масові протести та жорстку критику з боку Заходу.

Втім, противники закону про «іноагентів» заявили, що продовжать протести у Тбілісі.

Як відомо, 14 травня грузинський парламент схвалив у фінальному третьому читанні скандальний проєкт «Про прозорість іноземного впливу». Після схвалення під парламентом поліція почала розганяти людей, сталися сутички й затримання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top