Закон та правосуддя

Військовий облік для жінок відклали на рік – Ганна Маляр

Міністр оборони Олексій Резніков, у вівторок, 6 вересня, підписав наказ про відтермінування на рік, до 1 жовтня 2023 року, взяття жінок на військовий облік.

«Міноборони, в межах повноважень, підготувало наказ, яким вчергове відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік — до 1 жовтня 2023 року. Відповідний наказ вчора, 6 вересня, підписав міністр оборони Олексій Резніков», — розповіла Маляр.

За її словами, свої пропозиції, які серед іншого передбачають, що взяття на військовий облік жінок носить виключно добровільний характер, Міноборони раніше направило до комітету.

Вона нагадала, що норма про обов’язкову постановку жінок на військовий облік регулюється саме законом. Наразі в парламенті доопрацьовуються зміни до нього, щоб закріпити норму про добровільну постановку на облік, а наказ дає час законодавцям підготувати нормативний акт.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top