Волонтерство

Одеські волонтери організували благодійний концерт

БФ «Тримай» організував в Одесі концерт з оркестром та роздачу допомоги містянам.

БФ «Тримай» організував в Одесі концерт з оркестром та роздачу допомоги містянам.

«Хлопці, у нас буде оркестр», спочатку здавалося, що це неможливо. Стільки людей, де всіх розмістити, як організувати та нікому не заважати. Але все вийшло!», — розповідає голова БФ «Тримай» Юлія Федорова.

Захід відбувся в парку культури та відпочинку ім. М. Горького, та зібрав багато людей. Особливо раді були діти – музика, танці та солодка вата – достатні умови для гарного настрою.

«Ми завжди намагаємося робити так, щоб люди могли отримати продукти, і хоч якось відпочити — ось музика і стала добрим варіантом. Цього разу ми мали три потоки людей: на отримання продуктових наборів, на шкільну канцелярію та солодка вата для дітей», — розповідає Юлія.

Окрім роздачі допомоги, під час заходу волонтери збирали продукти для армії. Також багато людей відгукнулись на ініціативу волонтерів по допомозі тваринам і приносили їжу для притулків домашніх улюбленців.

БФ «Тримай» дякує усім, хто був з ними цього дня — фонд «Ти Україна», ГО «Нове життя», БФ «Впевнені в майбутньому», Духовий оркестр «Municipal Concert band».

Ми точно знаємо, що зможемо вистояти та перемогти. Віримо в Україну та ЗСУ.

Допомогти фонду «Тримай»: 5169335100596184 Приват, IBAN: UA863052990000026006044919831

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top