Новини

Проблеми електромобілів під час довгих подорожей

смарт

Хоча у світі є тенденція до того, що електрокари замінять інші автомобілі у майбутньому. Але наразі вони навіть і близько не зрівняються із дизельними автівками. Таку думку висловив автомобільний експерт Мет Уотсон із Carwow.

Як зазначає The Sun, наразі добре відомі щонайменше дві проблеми, з якими стикаються власники електромобілів. Це відсутність достатньої кількості зарядних станцій та довгий процес самої підзарядки акумуляторів під час поїздок. Ці фактори стали вирішальними для багатьох людей, які зрештою відмовилися від переходу на електромобілі. 

«Мені подобаються електромобілі для певних ситуацій. Я думаю, що для багатьох людей вони зручні в місті. Але якщо ви збираєтеся в довгу поїдку, дизельні чи бензинові авто все одно є вашим оптимальним вибором», – сказав він.

Звичайно, електромобілі мають багато позитивних моментів, і їх не можна ігнорувати. Вони безпечні для навколишнього середовища, надзвичайно тихі під час використання та ідеальні для коротких подорожей.

«Для багатьох людей, які просто люблять прогулятися по магазинах і часто їздять на роботу й назад, електромобілі – чудове рішення», – каже Мет. 

Водночас він стверджує, що через особливості дизельних автомобілів, ними все ж набагато легше керувати. Крім того, відсутність зарядних станцій у багатьох місцях може стати великою проблемою для власників авто «на батарейці».

«Вам не обов’язково їхати на АЗС, якщо у вас є місце, де можна зарядити автомобіль. Проте якщо такого місця немає, то електромобілі – відстій», – наголосив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top