Новини

Ізраїль оголосив стан війни

Востаннє пункт 40 Алеф було введено ще 50 років тому

Уряд Ізраїлю підтримав офіційне запровадження у країні воєнного стану. Про це повідомили в Офісі прем’єр-міністра країни.

«Військово-політичний кабінет учора ввечері затвердив воєнний стан і, відповідно, проведення значних бойових дій. Це згідно з пунктом 40 Основного Закону про Уряд. Війна, нав’язана Державі Ізраїль через смертоносний терористичний напад із сектора Газа, почалася 7 жовтня 2023 року о 06:00», — пише пресслужба.

Відтепер Сили оборони Ізраїлю мають повну свободу дій, у тому ж числі щодо планування операцій без консультацій з політиками.

Востаннє пункт 40 Алеф було введено ще 50 років тому під час війни «Судного дня». Тоді Ізраїль атакувала коаліція арабських держав, до якої входили Сирія, Єгипет, Ірак та Йорданія.

Вранці 7 жовтня бойовики руху ХАМАС вдерлися на територію Ізраїлю із сектора Гази, узявши під контроль кілька населених пунктів у прикордонній зоні та захопивши десятки заручників. У відповідь Ізраїль розпочав проти бойовиків контртерористичну операцію.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top