Новини

Американська компанія звинувачує керівництво управління держреєстрації у порушенні своїх законних прав та тиску на підлеглих

В Одесі спалахнув скандал навколо української компанії «Дінаре», засновником якої є американська фірма «ANB INTERNATIONAL CORPORATION», зазначають ЗМІ.

7 листопада 2023 року представники американської компанії провели загальні збори, на яких ухвалили рішення змінити директора ТОВ «Дінаре». Цим директором є відомий Сергій Дурач, щодо якого відкрито низку кримінальних провадженнь за фактами шахрайства та загибелі людей під час пожежі в готелі «Токіо Стар». Протокол зборів завірив нотаріус, а наступного дня, 8 листопада, державний реєстратор Юридичного департаменту Одеської міської ради Ю.П. перевірила документи і внесла відповідні зміни у Держреєстр.

Проте подальший розвиток подій придбав несподіваний оборот. Як повідомляють представники американської компанії «ANB INTERNATIONAL CORPORATION», звільнений директор, нібито, звернувся по допомогу до керівника управління державної реєстрації юрдепартамента, і та посприяла, щоб держреєстратор Ю.П., що провела угоду, відмінила реєстраційні дії.

У результаті, держреєстратор, орієнтуючись, мабуть, на цей нормативний акт скасувала свої дії, поновивши на посаді директора – Сергія Дурача.

Скасування реєстраційної дії відбулося 13 листопада 2023 року.

Але за твердженням адвокатів компанії, згідно зі статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», скасовувати реєстраційні дії може лише Міністерство юстиції України.  Зазначимо, що представники компанії «ANB INTERNATIONAL CORPORATION» не отримували ніякого офіційного повідомлення від державних органів про відміну реєстрації, а дізналися про це рішення лише з виписки з реєстру.

Адвокати американської компанії зустрілися із в.о. керівника Управління держреєстрації юридичного департаменту Одеської міськради Інною Воротинцевою, вимагаючи дотримання законності та недопущення порушень. Чиновник, у свою чергу, заявила про незалежність реєстратора та його право діяти на свій розсуд.

ANB INTERNATIONAL CORPORATION має намір опротестувати рішення держреєстратора і вже підготувала відповідні скарги до Міністерства юстиції.

На думку американських представників, подібні дії та можливі наслідки таких рішень викликають серйозні побоювання у бізнес-спільноти як в Україні, так і за кордоном.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top