Одеса

В Одесі троє людей замерзли насмерть

Загиблі могли бути бездомними

В Одесі вранці 27 листопада знайшли тіла трьох людей, які замерзли насмерть через снігову бурю, повідомляє поліція.

Правоохоронці припускають, що померлі були безхатьками. За попередніми даними, слідів насильницької смерті не виявили.

«У Щепному провулку виявили тіло чоловіка з переохолодженням, на автобусній зупинці на Академіка Лазарєва — тіло жінки і на Привокзальній площі — чоловіка», — йдеться у повідомленні.

В свою чергу, у департаменті охорони здоров’я Одеської міської ради повідомили, що 27 людей звернулися до травмпунктів Одеси та отримали амбулаторну допомогу в зв’язку з вуличними травмами або переохолодженням. До стаціонару госпіталізовані три пацієнти.

Зазначимо, що такі трагедії зайвий раз показують, як важливо вчасно забирати бездомних людей з вулиці — особливо з настанням зимових холодів. Нагадаємо, що завдяки нашому розслідуванню, нещодавно був поміщений в реабілітаційний центр одесит, який був вимушений жити на вулиці і який також міг стати жертвою морозу. У будь-якому випадку, місцевій владі необхідно впритул зайнятися цим питанням, тому що смерть людей від замерзання на вулиці явно не те, чим може пишатися європейське місто у 21-му сторіччі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top