Новини

Масовий замах у ГУР: ЗМІ оприлюднили нові деталі отруєння дружини Буданова

Отруїлись ще кілька працівників ГУР Міноборони

Дружину керівника головного управління розвідки Кирила Буданова, Маріанну отруїли важкими металами, вона жива і пройшла перший етап лікування. Про деталі інциденту в ГУР Міноборони розповіло видання «Українська правда».

Журналісти «УП» щодо ситуації з Маріанною Будановою поспілкувались з анонімним джерелом у розвідці. Неназваний співрозмовник підтвердив, що жінку дійсно отруїли — це показали результати аналізів.

«Вона скаржилася на погане самопочуття, тому здали аналізи, яке виявило отруєння», — процитували журналісти слова джерела.

За даними джерел, дружину Буданова «скоріш за все отруїли через їжу». «Їй вже краще, перший етап лікування пройшла», — зазначили джерела.

Крім того, з’ясувалось, що отруїлись ще кілька працівників ГУР Міноборони, заявили в розвідці. Пояснили, що у дружини Буданова симптоми проявили швидше, бо вона «невеличка з маленькою вагою». Між тим інші постраждалі «велетенські трохи, нічого за собою не помічали».

Станом на сьогодні отруєнні проходять лікування, наголосили джерела «УП» у розвідці. Інші деталі інциденту не наводились.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top