Волонтерство

В Одесі відбулася унікальна вистава METANOIA

На минулому тижні в Одесі відбувся унікальний перформанс та вистава METANOIA, однією з цілей якого був збір коштів на допомогу ЗСУ. Організаторами заходу виступили Територія вільного танцю та БФ «Тримай«.

У незвичайній виставі, яка поєднала перфоманс, поезію, танці та пісні, актори зосередилися на емоціях сучасних людей, які вимушені жити у воєнний час. Що відчуває людина, яка знаходиться всередині війни? Як трансформується її свідомість, тіло, душа? 10 перформерів, чотири поети, Sound designer, незвичні декорації, світловий супровід та креативна локація — цей надзвичайний творчий експеримент вже збирав сотні глядачів і допомагав закривати чергові збори для військових.

Одна з творців проекту Владислава Ільїнська висловила подяку БФ «Тримай» та окремо Юлії Федорової за організацію події та постійну підтримку тилу та фронту, дівчатам та хлопцям танцювальної студії «Територія вільного танцю» та режисерці Наталії Моісеєвої.

«Майже кожен українець сьогодні так чи інакше стоїть на варті, захищаючи свою країну. Не спиняючись, несе свій смолоскип крізь цю нескінченну темряву. Але як зробити, щоб він не згас? Відповідь є — треба йти далі! Бо поки ми йдемо, наші палкі серця б’ються, зігріваючи наші руки для теплих обіймів», — зазначила вона.

Додамо, що захід відбувся на сцені і за за професійної підтримки Театра «МАСКИ«.

Фото: Алена Ксенофонтова 

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top