Суспільство

У Румунії вирішили захистити населення навпроти українських портів на Дунаї

Також у країні почали обговорювати евакуацію мешканців сіл над Дунаєм.

У п’ятницю, 8 вересня, румунський Національний комітет з надзвичайних ситуацій прийняв рішення посилити заходи захисту населення в районах поблизу українських портів на Дунаї, які обстрілює РФ. Про це пише місцевий портал Digi24.

Рішення комітету уповноважує Міністерство національної оборони визначити райони на румунському березі Дунаю, навпроти українських портів Рені, Кілія та Ізмаїл, які вже кілька тижнів бомбардують росіяни. У цих районах мають бути запроваджені заходи захисту населення.

Серед таких заходів – розсилання повідомлень Ro-Alert в районах, де є ризик падіння «елементів, що належать до засобів ведення бойових дій, які використовують в конфлікті».

Окрім оповіщення населення повідомленнями Ro-Alert, повітові інспекції з надзвичайних ситуацій проінструктують місцевих жителів, як діяти в загрозливих ситуаціях. 

У населених пунктах Плауру та Чаталкіой, а також в інших населених пунктах, будуть побудовані укриття.

Також у країні почали обговорювати евакуацію мешканців сіл над Дунаєм навпроти українських портів.

Нагадаємо, 4 вересня Україна повідомила, що під час російської атаки «Шахедами» на Ізмаїл та Рені два дрони впали та вибухнули на території Румунії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top