Новини

Удар по телевежі Харкова. В ОВА розповіли про наслідки влучання (фото)

Измаил Абрамченко

Враховуючи спосіб, яким була побудована телевежа, її відновлення після вчорашнього ураження можливе лише після завершення бойових дій. Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Сокола в ефірі «Радіо Свобода».

Як відзначив Сокол, нараз цифрове телебачення у Харкові та найближчих населених пунктах відсутнє. Фахівці працюють над аналізом пошкоджень телевежі, аби зробити остаточні висновки щодо збитків. Зокрема після розбору пошкодженої апаратури, вдасться оцінити можливості відбудови конструкції.

«Якщо брати до уваги спосіб, яким вона (телевежа, — ред.) була збудована, то її відновлення можливе після завершення бойових дій», — заявив Сокол.

Директор департаменту цивільного захисту Харківської ОВА відзначив, що, на його думку, удар по найвищому об’єкту у Харкові був спробою залякати містян.

«Звісно, це трохи схвилювало людей. Я думаю, цей удар був спрямований на те, щоб трохи залякати населення Харківської області», — додав він.

В ефірі телемарафону голова Харківської ОВА Олег Синєгубов відзначив, що повне відновлення конструкції можливе лише після війни. Оскільки її висота складала майже 250 метрів — відновлювальні роботи наразі недоцільні.

«Що стосується того функціоналу, який несла ця вежа, то ми наразі вже приступили до усунення тих наслідків, які ми маємо на сьогоднішній час. Це ускладнення фактично цифрового телемовлення. Однак альтернатива є», — зауважив голова ОВА.

За його словами, альтернатива полягає в інтернеті, кабельному телебаченні й супутникові телебаченні.

«Ну а стосовно того телезв’язку, який отримували по пристроях Т2, то ми зараз вже фактично приступили до усунення наслідків. Я думаю, що найближчим часом ми будемо мати по цьому напрямку позитивний результат», — додав Синєгубов.

Нагадаємо, 22 квітня окупанти влучили ракетою Х-59 по харківській телевежі.

Внаслідок обстрілу в Харкові та найближчих населених пунктах відсутній сигнал цифрового ефірного мовлення.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top