Новини

ЗСУ збільшили морські втрати Росії

ВСУ

Вчора, 13 жовтня, Чорноморський флот РФ пережив «чорний день» — уражено кілька суден, зокрема, буксир «Профессор Николай Муру». Про це речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук розповів в ефірі телемарафону.

«Якщо простою людською мовою — трошки засумував «Павел Державин» (ворожий корабель — Ред.) і, як з’ясовується, з ним ще й «Коля Муру» засумував (йдеться про буксирне судно «Профессор Николай Муру») вчора. Вчора була, можна сказати, така п’ятниця 13-го Чорноморського флоту РФ», — зазначив він, натякаючи, на нібито нещасливе поєднання цифри 13 і дня тижня.

Плетенчук розповів, що двічі було уражено патрульний корабель «Павел Державин». «Лише з другого разу він зрозумів, що йому, мабуть, пора вже «вшиватися» з нашого Севастополя», — зазначив він.

Плетенчук підтвердив й ураження буксира. «Його зараз відбуксовують. В нього також є відповідні пошкодження», — сказав він. 

Як повідомлялося, зранку 12 жовтня стало відомо, що на рейді Севастополя було пошкоджено ракетний корабель «Буян-М» — носій крилатих ракет «Калібр». Крім того, днями неподалік Севастополя також й великий сторожовий корабель Чорноморського флоту Росії «Павел Державин» отримав пошкодження.

В СБУ зазначили, що це їх робота спільно з Військово-морськими силами України. Розповіли, що обидва судна були уражені «Морськими малюками» з експериментальним озброєнням.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top