Закон та правосуддя

Мобілізація в Україні: кого зі студентів відправлять на фронт

Проте за ними зберігається право на продовження академічної відпустки з мобілізації

Студентів, які перебувають в академічній відпустці, можуть забрати в армію. Повістки вручатиме студентам в академічній відпустці, проте за ними зберігається право на продовження академічної відпустки з мобілізації. Про це повідомляє МОН.

Міністерство уточнює, що на студентів в академічній відпустці не поширюється стаття 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо відстрочки від мобілізації, оскільки студенти в цей період фактично не навчаються. Вони підлягають призову на військову службу під час мобілізації на особливий період, якщо вони не мають інших підстав для надання відстрочки від призову.

Зазначається, у разі призову студенти мають право на продовження академічної відпустки у зв’язку з мобілізацією. Державники можуть поновитися на навчання із можливістю подальшого переведення на бюджетні місця у разі їх наявності.

«На місця державного (регіонального) замовлення гарантовано поновлюються учасники бойових дій та особи, які продовжують навчання після відпустки у зв’язку з вагітністю, пологами і для догляду за дитиною», – пояснюють у відомстві.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top