Нерухомість та будівництво

Всі, кому з початку війни присвоїли звання Героя, отримають власне житло, — Зеленський

Також глава держави подякував усім українським захисникам — Героям за мужню відсіч інтервентам

Усім захисникам України, які отримали з початку військової агресії РФ звання Героя і стали кавалерами ордена «Золота Зірка», буде надано від держави власне житло. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з українськимим військовослужбовцями, яким присвоєно звання Героя України, і родинам загиблих Героїв.

Президент зазначив, що у країні починають реалізовувати важливу ініціативу за принципом: «Україна захищає тих, хто захищає Україну».

«За цією ініціативою всі, хто від початку війни отримав звання Героя України, отримують власне житло. Всі, хто, боронячи державу, став кавалером ордену «Золота Зірка». Всі без винятку», — наголосив Зеленський.

За його словами, такими нагородами було відзначено вже 360 українців із початку російського повномасштабного вторгнення. 210 із них нагороджені посмертно.

«Держава подбає про кожного з них — і про тих, хто з нами, і про родини всіх тих, хто віддав своє життя за країну», — заявив президент.

Також глава держави подякував усім українським захисникам — Героям за мужню відсіч інтервентам.

«Я щиро дякую родинам загиблих за витримку та відвагу. Я щиро вірю, що одного дня про доблесть і подвиги кожного Героя України знатимуть усі в мирній Україні — Україні, яка перемогла. Яка переможе», — йдеться у зверненні Зеленського.

Під час зустрічі Зеленський вручив сертифікати 12 Героям України та 9 родинам полеглих Героїв. Сертифікати на отримання квартир вручатимуть і надалі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top