Новини

Сенат США провалить голосування за пакет допомоги Україні, — нардеп Устинова

Для того, щоб пакет допомоги було ухвалено, необхідно 60 голосів

Народна депутатка України від партії «Голос» Олександра Устінова вважає, що Сенат США провалить голосування за пакет допомоги Україні, яке відбудеться 6 грудня. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook 5 грудня.

Устинова зазначила, що згаданий пакет допомоги спочатку передбачав фінансування України, Ізраїлю, Тайваню, а також виділення коштів на зміцнення кордону (будівництво так званої стіни на кордоні з Мексикою).

«Демократи вирішили викинути з пакета кордон, тому що вони категорично проти. Тепер республіканці натомість завалять голосування по всьому пакету», — написала нардеп.

Як зазначає Устинова, демократи мають більшість у Сенаті (51), однак для того, щоб пакет допомоги було ухвалено, необхідно 60 голосів. На думку депутата, навіть ті республіканці, які підтримують Україну, голосуватимуть проти виділення коштів, щоб «посадити демократів за стіл переговорів».

«Політика така політика. Тому 60 голосів, які завжди мала Україна в Сенаті, ми не отримаємо. Дуже хочу вірити, що наступного тижня пакет з усіх 4 складових буде проголосований Сенатом, і що його «до свят» встигне проголосувати нижня палата Конгресу», — підсумувала Устінова.

Крім того, за її словами, відмова Зеленського виступити на закритому брифінгу перед американськими сенаторами не пов’язана з майбутнім провалом голосування, а відбулася «з інших причин».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top