Новини

Байден заявив, що повторно балотується на пост президента США через Трамп

Байден представив своє рішення балотуватися на повторний термін

Президент США Джо Байден заявив, що він би міг обмежитися одним терміном, якби 45-й президент Дональд Трамп не прагнув повернутися в Білий дім. Про це пише американська газета The New Your Times.

Під час збору коштів на передвиборчу кампанію в районі Бостона, Байден представив своє рішення балотуватися на повторний термін, головним чином керуючись його рішучістю перемогти Трампа вдруге та не дати йому повернутися до влади. Байден підкреслив, що вважає другий термін Трампа як екзистенційну загрозу американській демократії.

«Якби Трамп не балотувався, я не впевнений, що став би балотуватися. Але ми не можемо дозволити йому перемогти», — заявив Байден.

Пізніше він підійшов до журналістів після повернення до Білого дому пізно ввечері у вівторок і змінив свої коментарі. На запитання, чи балотувався б він, якби не Трамп, він відповів: «Я сподівався, але подивіться, він балотується, і я маю балотуватися». На запитання, чи відмовився б він від участі у виборах, якби Трамп цього зробив, Байден відповів: «Ні, не зараз».

Як зазначає видання, такі заяви президента з’явилися в той час, коли опитування показують, що більшість демократів віддадуть перевагу комусь іншому, ніж Байдену, якому минулого місяця виповнився 81 рік , щоб представляти партію на виборах наступного року. Опитування, проведене CNN у серпні, показало, що 67 відсотків демократів і незалежних кандидатів, які схиляються до Демократичної партії, хотіли б ще одного кандидата, а 70 відсотків назвали вік, здоров’я, розумову компетентність або здатність справлятися з роботою головними причинами занепокоєння щодо роботи Байдена.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top