Новини

Влада Латвії підтвердила намір депортувати 1167 росіян

латвия

Депортація з Латвії загрожує 1167 росіянам, з яких майже 800 старше 60 років. Про це повідомило у четвер, 4 січня, агентство LETA з посиланням на Управління у справах громадянства та міграції Латвії.

Як пояснили у відомстві, ці особи «не виконали вимоги поправок до закону про імміграцію і не подавали документи для отримання посвідки на проживання в країні».

Як розповіла виданню голова Управління у справах громадянства та міграції Майра Розе, процес депортації обіцяє бути «складним та обтяжливим». У рамках цієї процедури у громадян РФ спочатку вимагатимуть пояснень, чому вони не залишають країну. Цю пояснювальну владу закінчать розглядати в лютому, після чого почнеться примусовий процес висилки.

Раніше в Управлінні у справах громадянства та міграції МВС Латвії заявили, що понад 1 тис. росіян підлягають видворенню через те, що вчасно не надали документів для отримання посвідки на проживання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top