Новини

Половина енергосистеми України пошкоджена, але ми продовжуємо військові дії, — Кулеба

кулеба

Проте Україна продовжує вести бойові дії

Половина української енергетичної системи пошкоджена внаслідок російських атак. Проте Україна продовжує вести бойові дії. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Foreign Policy.

Глава МЗС зазначив, що анонсований США пакет військової допомоги підняв моральний дух українців.

«Ну, це безперечно підняло бойовий дух українських солдатів, а також народу України. Якби пакет, про який було оголошено одразу після ухвалення закону, містив батарею Patriot, це піднесення було б ще сильнішим серед людей, тому що українці найбільше страждають від російських ракетних атак», — наголосив очільник МЗС.

На його думку, якби аналогічна ситуація в енергетичному секторі склалася б в іншій країні, все могло б бути ще гірше.

«Російські балістичні ракети — справжній бич цієї війни. Останнім часом вони використовувалися в основному для руйнування нашої енергетичної системи. Я насмілюся сказати, що якби інша країна постраждала від такого масштабу енергетичних руйнувань, то вона мала б набагато, набагато гірший вигляд, ніж Україна. Ми тримаємося, тому що багато чому навчилися. Ми стійкі, ми знаємо, що таке ставки«, — сказав глава МЗС.

За словами Кулеби, половина енергетичної системи України була пошкоджена.

«Але просто, щоб зрозуміли ваші глядачі: половина нашої енергетичної системи пошкоджена, і ми все ще повинні керувати країною, вести військові дії та згуртовувати підтримку всього світу», — підсумував міністр.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top