Новини

У Мінцифри показали нову українську РЕБ і розкрили переваги (відео)

украина

Держава уклала контракт з українською компанією «МіксСтіл», яка виготовляє окопні РЕБ, повідомив віце-премʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначається, що йдеться про модель окопного РЕБу PARASOL. Він має дві модифікації: одна захищає від дронів позиції військових. Інша — техніку.

«Одна з ключових переваг PARASOL — вона непомітна для ворожих РЕБ. Перша розробка, PARASOL 01, захищає позиції військових, подавляючи російські FPV-дрони на відстані в межах 200 метрів. Друга розробка, PARASOL 02, захищає техніку — її можна на неї інсталювати та під’єднати до бортової мережі, дрони глушаться також на відстані в межах 200 метрів», — пояснив Федоров. 

Він також зазначив, що ці засоби прості в експлуатації.  За словами Федорова, навчитися ними користуватися можна за 10–15 хвилин.

«Держава вже уклала контракти з розробником, компанією «МіксСтіл», купує дві модифікації PARASOL, а Сили оборони їх активно використовують», — сказав Федоров.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top