Новини

Готується безпекова угода з США і не тільки: головне зі звернення Зеленського

украина

Українська влада готує сім нових двосторонніх безпекових угод

Володимир Зеленський повідомив, що українська влада готує сім нових двосторонніх безпекових угод, зокрема зі Сполученими Штатами Америки. Про це президент України сказав у вечірньому зверненні до українців у середу, 1 травня.

«Зокрема, щодо безпекової угоди з США. Зброя, фінанси, політична взаємодія – сьогодні працював із командою щодо конкретних деталей цих документів, і по деяких із них уже є попередній текст угод. Кожна з них підтримає нас і цього року, і в наступні роки – безпекова архітектура на час до вступу в НАТО», – пояснив президент.

Він додав, що до проєктів документів включені «сильніші можливості» для України та для спільної безпеки з західними партнерами нашої держави.

Володимир Зеленський підкреслив, що особливу увагу та пріоритет надано захисту від російського терору та усьому, що може його посилити.

«Друге – європейський напрямок. Як і на кожному попередньому етапі інтеграції з Євросоюзом, багато залежить саме від нашої активності. Україна вже повністю реалізувала свою частину зобов’язань, щоб у цьому червні фактично розпочати переговори щодо вступу [в ЄС – ред.]», – повідомив президент.

Він зазначив, що робота над деталями та аспектами комунікації ведеться разом із командою юристів-міжнародників.

Володимир Зеленський також нагадав, що Україна продовжує підготовку до Глобального саміту миру разом зі Швейцарією.

«Сьогодні узгодили фінальні штрихи, а також максимально активно працюємо для того, щоб на Саміті було якнайбільше лідерів та країн. Це принципово. Світ може зупинити будь-якого агресора. Якщо буде діяти в єдності та за правилами більшості – жодна агресія не витримає справді глобального тиску. І ми всі разом маємо примусити Росію до миру», – наголосив президент.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top