Новини

Макрон назвав умову введення військ в Україну

макрон

За його словами, якщо Росія вирішить піти далі, усім європейським лідерам доведеться поставити собі це питання

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що вони подумають над введенням сухопутних військ в Україну, якщо російська армія прорве лінію фронту. Про це в інтерв’ю виданню The Economist розповів президент Франції Еммануель Макрон.

«Франція — це країна, яка здійснювала військові інтервенції, в тому числі і нещодавно. Ми розмістили кілька тисяч військовослужбовців у Сахелі для боротьби з тероризмом, який міг становити загрозу для нас. Ми зробили це на прохання суверенних держав. Якби росіяни прорвали лінію фронту, якби був запит від України — чого сьогодні немає — ми б законно мали б поставити собі це питання», — сказав він

За його словами, якщо Росія вирішить піти далі, усім європейським лідерам доведеться поставити собі це питання.

«Я думаю, що виключати це апріорі — означає не засвоїти уроки останніх двох років. На саміті НАТО влітку 2022 року ми всі виключили постачання танків, ракет великого радіусу дії, літаків. Зараз ми всі перебуваємо в процесі цього, тому було б неправильно виключати решту», — додав Макрон.

Французький лідер зазначив і реакцію Москви на його заяви:

«Агресивність російської реакції на мої слова свідчить про те, що це дало бажаний ефект: Не думайте, що ми на цьому зупинимося, якщо ви не зупинитеся», — підкреслив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top