Новини

Президент та прем’єрка Литви підтримали ідею повернення до України військовозобов’язаних чоловіків

хз

На думку Науседи, Україна повинна мати засоби та інструменти

Президент Литви Гітанас Науседа та прем’єр-міністерка Інгріда Шимоніте підтримали ідею повернення до України своїх чоловіків призовного віку, які виїхали до ЄС на початку повномасштабного вторгнення, заявляючи, що Україна повинна мати мобілізаційні плани, а її союзники повинні всіляко допомагати Києву. Про це вони сказали під час дискусії на радіо LRT.

На думку Науседи, Україна повинна мати засоби та інструменти, щоб «запросити своїх молодих чоловіків служити батьківщині». «Ми повинні співпрацювати з Україною в усіх сенсах», – вважає він.

Своєю чергою прем’єрка Литви допускає деякі кроки з боку країни для допомоги Україні в поверненні чоловіків.

«Ми, напевно, могли б шукати якісь способи, щоб переконатися, що людина виконала свій мобілізаційний обов’язок або звільнена від нього, коли ми розглядаємо питання про продовження посвідки на тимчасове проживання», – допустила вона.

Водночас Шимоніте додала, що ці заходи мають обговорюватись і на рівні ЄС з огляду на те, що на його території діє режим тимчасового захисту для українців.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top