Економіка

Рада ЄС підтримала приєднання України до зони вільного роумінгу

ios17

Це дозволить українцям менше платити за роумінг у європейських країнах

Рада Європейського союзу підтримала приєднання України до зони вільного роумінгу, що дозволить українцям менше платити за роумінг у європейських країнах.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Щоб українці не сплачували додаткові збори за зв’язок у Європі, а європейці — в Україні. Рада ЄС схвалила пропозицію і дала «зелене світло» для двостороннього рішення. Ціни для українців на дзвінки близьким у Європі знизяться», — зазначив він.

Як зазначає міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, це «дає зелене світло для двостороннього вирішення» у майбутньому. Далі фінальну угоду має схвалити Комітет асоціації у торговому складі. Команда Мінцифри, НКЕК, оператори та телеком-регулятор працюють, щоб Україна якнайшвидше приєдналася до зони Roam like at home.

Ухвалення нових правил та законів дозволить українцям не сплачувати додаткові збори за зв’язок у Європі, а європейцям — в Україні.

  • Ціни на дзвінки до Європи для українців знизяться. Оператори не списуватимуть по 30 гривень за хвилину розмови.
  • Не потрібно змінювати SIM-картки під час поїздок Європою.
  • Крім того, права споживачів будуть захищені за правилами ЄС.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top