Наука та технології

Apple дозволить встановлення програм із сторонніх джерел в iOS 17

ios17

Apple намагалася оскаржити законопроєкт

Інсайдер Марк Гурман розповів, що з релізом iOS 17 Apple нарешті дасть змогу користувачам iPhone завантажувати додатки зі сторонніх джерел, а не тільки з офіційного App Store. Це станеться вперше за всю історію компанії.

Нововведення – вимушений захід, на який Apple доведеться піти, щоб виконати вимоги закону Європейського Союзу про цифрові ринки (DMA), який набув чинності 1 листопада 2022 року. Він вимагає від Apple і Google надати користувачам доступ до сторонніх магазинів застосунків. Так розробники зможуть обійти великі комісії магазинів App Store і Play Store.

Apple намагалася оскаржити законопроєкт, заявивши, що встановлення застосунків зі сторонніх джерел «підірве захист конфіденційності та безпеки, на який покладаються користувачі iPhone». Річ у тім, що такий контроль дозволяє Apple власними силами перевіряти кожен опублікований в App Store застосунок і відхиляти ті, що не відповідають вимогам або містять шкідливе програмне забезпечення. Це дає свої результати: кількість вірусів на Android в рази перевищує кількість їх на iOS.

Але, Apple так і не змогла переконати ЄС у своїй точці зору.

Раніше ми писали, що одна з найочікуваніших новинок Apple 2023 – 15-дюймовий MacBook Air вийде із запізненням.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top