Інтерв'ю

«Питання про мобілізацію — це передусім питання справедливості», — Зеленський

Зеленський також прокоментував повідомлення ЗМІ про нібито втому від війни

Мобілізація в Україні необхідна, в першу чергу, для того, щоб була справедливість, зокрема, справедливо, щоб люди, які з першого дня на війні проти РФ, могли відпочити.

Воїни, які були на фронті у найпотужніші й найскладніші часи, заслуговують на справедливість, — на те, щоб їх хтось замінив, розповів президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Channel 4 News

«Питання мобілізація — це перш за все розуміння, що це таке для різних верст суспільства. Це питання справедливості, бо є люди, які з першого дня на війні і те, що вони не жаліються, це не значить, що немає бути можливості людям їх замінити, їм відпочити», — сказав президент.

Він додав, що військові заслуговують на те, щоб їх замінили на фронті. Якщо не вистачає людей, то, на думку Зеленського, потрібно дати інструмент військовим, аби це зробити. Йдеться про мобілізацію та підготовку новобранців.

«Тому закон про мобілізацію потрібен розумний і справедливий. Тобто для військових — це потрібно. Не можна сказати, що їм вистачить армії. Це нечесно і несправедливо… Несправедливо обходити, коли хтось за тебе гине, і справедливо, що людина має знати, куди вона йде, на скільки, наскільки її підготують», — підкреслив глава держави.

Зеленський також прокоментував повідомлення ЗМІ про нібито втому від війни.

«Коли ми говоримо втомленість, ми повинні розділяти ось які речі. Втомленість від війни ми не можемо собі дозволити. В іншому випадку станеться так, що хтось захищає державу. Я говорю не тільки про фронт, це і люди, які працюють, які мають бізнес, які сплачують податки. Можна втомитися під ракетами це робити, але люди продовжують… Якщо ми втомимося, ми втрати те, що маємо», — сказав президент.

Він зазначив, що важливо не лише захищати державу на фронті, додавши, що медики, вчителі, енергетики також важливі для оборони.

«Можна собі дозволити втомитися ввечері, але зранку доведеться захищати державу, боротися за неї, якщо хочемо її зберегти», — наголосив Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top