Новини

На Київщині збудують найдорожче укриття в країні

ABSOLUTION

Очікувана вартість укриття — 169 160 000 грн.

КП «Головне управління комунального господарства» Вишневої міськради Бучанського району оголосило тендер на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Лідер» у селі Крюківщина очікуваною вартістю 169 160 000 грн.

Це найдорожча закупівля протирадіаційного укриття в Україні, повідомляє детективне агентство ABSOLUTION.

Проектування укриття замовили через торги в січні у ТОВ «Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства» за 3 540 000₴. За проектом, ця споруда цивільного захисту буде підземною. Там передбачено приміщення для відвідувачів навчального закладу та зали для персоналу, а також різні складські, інженерні та технічні приміщення, які забезпечують життєдіяльність споруди. Укриття розраховане на 1 043 відвідувачі.

Технічне завдання на проектування містило таку вимогу щодо благоустрою: «Передбачити відновлення споруд спортивного призначення».

Фірма «Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства» виготовляє для інших замовників подібні проекти будівництва протирадіаційних укриттів для закладів освіти. Більшість, судячи з кошторисів на проектні роботи, включають відновлення стадіонів, бігових доріжок, волейбольних полів тощо.

Експертний звіт щодо проектної документації на будівництво зробило ТОВ «Проексп».

Директором КП «Головне управління комунального господарства» є Руслан Лисенко, уповноваженою особою з питань закупівель – Віталій Ямщиков. Мером Вишневого є Ілля Діков («Слуга народу»).

Столичний «Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства» належить директору Іллі Сіткарю та Валентині Никитюк. Раніше засновниками були Іван Бочаров і Віктор Лещинський. Останній володіє фірмою «Проексп» із Сергієм Кучаєм і Петром Сидоренком. Саме ця фірма видала експертний звіт щодо нинішнього укриття. Віктор Лещинський є президентом ГС «Національний експертно-будівельний альянс України», головою наглядової ради ДАТ «Будівельна компанія «Укрбуд».

За матеріалами ABSOLUTION.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top