Новини

4 окремі законопроєкти: спікер Джонсон представив плани допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та нацбезпеці

США

Поточний план не містить жодних положень про кордон з Мексикою

Спікер Палати представників Майк Джонсон представив чотири окремі законопроекти щодо фінансування допомоги США для України, Ізраїлю, Тайваню, а також щодо інших пріоритетів національної безпеки.

Як повідомляє The Hill, що Джонсон під час закритої конференції Палати Республіканської партії в понеділок оприлюднив свій план передачі іноземної допомоги через Палату представників. Це відбулося після кількох місяців відкладення будь-яких рішень щодо даної теми.

За словами двох законодавців від «республіканців» на зустрічі, план полягає в тому, щоб перемістити чотири законопроекти під одну процедурну норму, яка б дозволила процес внесення поправок.

У публікації The Hill вказується, що, за словами одного з законодавців Республіканської партії, четвертий законопроект, пов’язаний з національною безпекою, включатиме:

— заборону TikTok,
— положення, яке дозволить США використовувати конфісковані російські активи для допомоги Україні,
— акт ленд-лізу для військової допомоги,
— та конвертовані кредити для полегшення гуманітарної допомоги.

Разом з тим зауважується, що поточний план не містить жодних положень про кордон з Мексикою, розповів представник «республіканців» Кевін Херн. А це може викликати критику з боку жорстких консерваторів, які стверджують, що будь-яка допомога Україні має поєднуватися із законодавством для вирішення ситуація на південному кордоні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top