Новини

Наступ Росії в Україні може стати успішним через відсутність допомоги від США, — ISW

всу

Російські війська наразі користуються дефіцитом українських матеріальних засобів

Майбутні наступальні операції Росії можуть досягти суттєвіших і загрозливіших успіхів, якщо США продовжуватимуть відкладати надання допомоги Україні.

Як повідомляє  Інститут вивчення війни (ISW), американська допомога є життєво важливою для здатності Сил оборони захиститися від нинішніх і майбутніх наступальних операцій РФ, що розпочнуться наприкінці весни і влітку цього року.

У звіті нагадали заяву начальника ГУР Кирила Буданова, що українські війська готуються до відбиття майбутнього великого російського наступу, який очікується наприкінці травня або на початку червня. За його оцінкою, це буде «катастрофічно складно» без військової допомоги Заходу.

Також аналітики наводять заяву міністра оборони Рустема Умерова стосовно напруженої ситуації на сході України. Він зазначив, що загарбники зосереджують свої зусилля на захід від Бахмута в напрямку Часів Яру і ЗСУ успішно використовують сучасну техніку проти переважаючої кількості противника

Крім того, в ISW послалися на й заяву речника угруповання «Хортиця» Назара Волошина. Як той розповів, українська армія на Бахмутському та Авдіївському напрямках може використовувати лише від одного до п’яти артилерійських снарядів на кожні 10 артилерійських снарядів ворога. Однак при цьому наше озброєння працює більш точно.

На думку аналітиків Інститут, здатність ЗСУ відбивати нещодавню активізацію російських наступальних операцій на сході України, погіршилася через нестачу матеріально-технічних засобів і продовжить погіршуватися в найближчому майбутньому, якщо триватиме затримка з військовою допомогою.

«Російські війська наразі користуються дефіцитом українських матеріальних засобів, викликаних відсутністю безпекової допомоги з боку США, для досягнення незначних тактичних успіхів. Однак майбутні російські наступальні операції можуть досягти більш значних і загрозливих успіхів, особливо на захід від Бахмута, якщо США будуть продовжувати відкладати надання допомоги Україні», — наголошують експерти.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top