Новини

Міжнародний Гуманітарний Університет Одеси відзначив 20-річчя

mgu

Перший набір склав лише 100 вступників. Зараз на восьми факультетах університету навчається понад 7000 студентів

Незважаючи на війну, українські заклади світи працюють та навчають молоде покоління новим професіям. Міжнародний Гуманітарний Університет Одеси, якому цього року виповнюється 20 років з дня заснування, теж продовжує свою освітню діяльність та готує нових спеціалістів.

З нагоди 20-річчя університету відбулися урочисті заходи а участю викладацького колективу, студентів та гостів.

Святкування розпочалось зі слів вітання Президента МГУ, академіка Сергія Ківалова та ректора університету Костянтина Громовенко, які зазначили, що за 20 років існування закладу сформовано кваліфікований кадровий потенціал по всім напрямкам освітньої діяльності, відбудована належна матеріальна база та створена відповідна соціальна інфраструктура університету – «Перший набір у 2003 році склав лише 100 вступників. Зараз на восьми факультетах університету навчається понад 7000 студентів».

mgu

Серед запрошених гостей: перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков, перший заступник голови обласної ради Олег Радковський, голова Наглядової ради МГУ, народний депутат Юлія Гришина, керівник Одеської обласної прокуратури Сергій Костенко, представники духовенства та ЗСУ.

Представники влади вручили грамоти та нагороди викладачам та співробітникам університету та привітали заклад з ювілеєм.

«Міжнародний гуманітарний університет сьогодні належить до лідерів вищої освіти нашого міста та держави, він росте та розвивається. Виховання досвідчених спеціалістів та запровадження європейських підходів до підготовки нової генерації інтелектуальної еліти України дужа важливе завдання, з чим МГУ чудово справляється», — сказав у вітальному слові перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

mgu

На сьогодні МГУ має четвертий рівень акредитації, в його структурі функціонують 8 факультетів та навчаються понад 7 тисяч студентів. Колектив викладачів та співробітників — більш ніж півтори тисячі.

mgu
mgu
mgu
mgu
mgu
mgu
mgu
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top