Новини

Одесити проголосували за демонтаж пам’ятника Катерині ІІ

Далі його долю вирішать депутати міськради

5 листопада підвели підсумки голосування на платформі «Соціально активний громадянин» щодо подальшої долі пам’ятника Засновникам Одеси (Катерині II).

«Незважаючи на війну, яка йде в нашій країні, нам вдалося дотриматися законної демократичної процедури.

Попри спроби провокаторів дестабілізувати ситуацію в місті, наша громада зберегла вірність демократичним цінностям. Я вдячний кожному одеситу, який взяв участь у голосуванні.

Наступний крок – винесення питання на найближчу сесію міської ради. Зі свого боку я вже звернувся до профільної комісії міськради з проханням провести засідання та підготувати відповідний проєкт рішення.

Передний, що результати вільного голосування на платформі «Соціально активний громадянин» будуть враховані депутатами міської ради, за якими залишається ухвалення остаточного рішення. Особисто я голосуватиму «За» демонтаж пам’ятника та перенесення його до парку Імперського та Радянського минулого, про ідею створення якого я розповідав кілька місяців тому. Найближчим часом у цьому питанні буде поставлено остаточну крапку – у рамках загальноприйнятих демократичних норм та чинного українського законодавства», — повідомив Труханов.

Як повідомив мер Одеси Генадій Труханов, більшість одеситів проголосували за ідею демонтажу пам’ятника з Катерининської площі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top