Новини

Борис Волошенков — новий в.о. голови Одеської ОДА

Boris Voloshenkov1

Перший заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков відтепер виконує обов’язки начальника ОДА.

Відповідна інформація з’явилася на сайті Одеської ОДА, в розділі «Керівництво». Зазначено, що Борис Волошенков виконує обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації з 10 квітня 2023 року.

Boris Voloshenkov

Однак розпорядження про призначення на сайті ОДА відсутнє. Окрім того, в новинах про роботу ОДА Борис Волошенков поки зазначений як перший заступник голови (новина від 13 квітня).

Boris Voloshenkov

Що відомо про Бориса Волошенкова

Має вищу освіту в галузі лікарської справи, закінчивши Одеський медичний інститут імені М.І. Пирогова у 1979 році. За свою трудову діяльність отримав ряд нагород та відзнак, зокрема орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня у 2013 році та Почесну грамоту Кабінету Міністрів України у 2008 році.

Має багаторічний стаж державної служби, зокрема в органах державної безпеки. З 2014 року працював в Одеській обласній державній адміністрації, спочатку як радник Голови Служби зовнішньої розвідки, потім адвокатського об’єднання та патронатної служби. З 2021 року зайняв посаду першого заступника голови Одеської ОДА при начальнику Сергію Гриневецькому. З початком повномасштабного вторгнення РФ, та призначенням Максима Марченка головою вже військової адміністрації, Борис Волошенков продовжив виконувати обов’язки першого заступника.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top