Кріпто

Уоррен Баффет назвав біткоїн «ігровим токеном»

Warren Buffett

Біткоїн не має внутрішньої цінності, але це не зупиняє людей від бажання пограти в рулетку. Про це в інтерв’ю CNBC заявив голова Berkshire Hathaway та мільярдер-інвестор Уоррен Баффетт.

Баффет зазначив, що людині властиве прагнення знайти «легкі гроші» — це закладено у його природі.
Мільярдер відомий своєю критикою біткоїну. У лютому 2020 року він назвав першу криптовалюту «повним нулем», що не має цінності. У травні 2022 року він заявив, що відмовився б від гіпотетичної можливості купити всі біткоїни за $25.

Раніше Баффет передрік крах криптоіндустрії. Говорячи про цифрове золото, він використовував такі терміни, як «щурова отрута в квадраті» та «ілюзія без унікальної цінності».

Соратник Баффета, віце-голова Berkshire Hathaway Чарльз Мангер поділяє подібні уявлення.

У 2022 році топ-менеджер назвав криптовалюти «інвестицією в ніщо» та провів паралель між цифровими активами та «венеричною хворобою». Раніше він порівняв Tesla і біткоїн з «вішкою та блохою», а також засумнівався у здатності цифрового золота «стати світовим платіжним засобом».

Нагадаємо, у лютому 2023 року Мангер запропонував наслідувати приклад Китаю і забанити криптовалюти в США.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top