Новини

Лаврову і всій російській делегації в ООН не видали візи в США

Lavrov UN

США не дали згоди на прибуття літака з російською делегацією

Влада США досі не видала візи російської делегації на чолі з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Він має очолити у квітні засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку, але США поки не видала дозвіл на прибуття спецлітака та візи для російської делегації.

Про це заявив посол Росії в США Анатолій Антонов, повідомляє CNN.

«Ми закликаємо Вашингтон не затягувати з видачею віз нашої делегації, у тому числі нашим журналістам. Відмова у видачі віз порушує зобов’язання США як країни перебування штаб-квартири ООН, перешкоджаючи належному, повноцінному функціонуванню всесвітньої організації», — заявив Антонов.

Російський дипломат також нарік, що США не дали згоди на прибуття літака з російською делегацією.

«Ми очікуємо, що американці оперативно видадуть дозвіл на літак (вхід у повітряний простір США) без будь-яких умов та обмежень», — заявив він.

Слід уточнити, що згідно з правилами роботи ООН, США як країна, яка приймає в себе цю організацію, зобов’язані видавати візи учасникам делегацій будь-яких країн, які беруть участь у роботі ООН, незалежно від характеру двосторонніх відносин.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top