Новини

Бойко на третій день війни в ефірі у Соловйова обговорював вторгнення РФ і глузував з українських ЗМІ: він досі в парламенті. Відео

Народний депутат від забороненої у парламенті фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко «засвітився» в ефірі головного пропагандиста Кремля Володимира Соловйова на третій день після вторгнення російських військ до України. Разом із розпалювачем ненависті та шовінізму Бойко іронізував над трагічною ситуацією в країні та поданням інформації українськими ЗМІ.

Запис ефіру від 26 лютого, який був видалений пізніше, опублікував Telegram-канал OBOZREVATEL. Нардеп звернувся до Соловйова із закликом не читати новини українських видань, оскільки від них нібито може зникнути апетит – за аналогією з класикою (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Соловйов: «Там у вас тільки пропаганда чи вони чують, що каже Путін? Що ми не стріляємо по житлових будинках.. А то я читаю українські сайти, там наче паралельна реальність, скрізь шукають диверсантів, русофобія.»

Бойко: «Пам’ятайте, як у «Собачому серці», у цього самого… у професора Преображенського? Не читайте радянських газет перед їжею, бо зіпсується апетит».

Єхидний діалог відбувається на тлі кадрів із вибухами багатоповерхівок у Києві та інших містах України.

До того ж Бойко з початку військової агресії Росії не змінює своєрідної риторики. Він наполягає на тому, що державний бюджет слід спрямовувати насамперед не на потреби армії та оборони від кровожерливого окупанта, а на соцвиплати вчителям, медикам та пенсіонерам.

Також Бойка категорично ображений тим фактом, що роботу його партії, яку з дня заснування спонсорував та очолював кум диктатора РФ Віктор Медведчук, заборонено в Україні. Опальний політик вважає, що права його виборців порушуються не військами загарбника, а рішеннями Ради національної безпеки та оборони.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нардепи забороненої партії «ОПЗЖ» оголосили про створення нової політичної групи у Верховній Раді. Очолити її довірили тому ж лідеру, хто був і до заборони РНБО – Юрію Бойку.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top