Море та порти

Україна знову здійснюватиме експорт зерна, подобається це Росії чи ні, — Буданов

Відповідні заходи вже вживаються

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив в ефірі болгарського телеканалу bTV, що Україна знову розпочне експорт зерна зі своїх портів, незважаючи на дії Росії.

За словами Буданова, світ не має бути заручником однієї країни-терориста, адже через скорочення експорту українського зерна страждають переважно країни Азії та Африки.

«Ми робимо все необхідне для відновлення експорту зерна через Чорне море і відновимо цей експорт. Це станеться незалежно від того, подобається це Росії чи ні», — заявив Буданов.

За словами голови ГУР, ще одним свідченням злочинів Росії проти людяності є атаки її збройних сил на портову інфраструктуру та зерносховища України.

«Атаки на портову інфраструктуру й зерносховища України — це ще одне свідчення російського злочину проти людяності. Через те, що ми скоротили експорт зерна, страждають в основному незабезпечені країни, які у продовольчому сенсі залежать від України — в основному, це країни Азії та Африки», — зазначив він.

Також у рамках інтерв’ю Буданов відповів на питання щодо контрнаступу ЗСУ. За його словами, росіяни встигли побудувати добре укріплені оборонні позиції і, незважаючи на це, українська армія продовжує наступати.

«Я не приховуватиму, що це важко. Головне, що контрнаступ триває і на Бахмутському напрямку він йде трохи швидше, ніж на півдні, але час покаже», — сказав Буданов.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top