Волонтерство

ЗСУ отримали важливу волонтерську допомогу: дрони, генератори, позашляховики та буржуйки

Військові оперативного командування «Південь» отримали велику партію допомоги від волонтерських організацій.

Серед переданої волонтерами допомоги: броньовані медичні машини на базі МТ-ЛБ, високопрохідні позашляховики, швидкі «багі» для мобільних вогневих груп, кілька десятків дронів, 40 генераторів, а також смаколики.

«Не важливо скільки треба докласти зусиль заради результату. Ми всі знаємо, наша головна мета — Перемога. Сьогодні ми передали чергову допомогу нашим воїнам», — кажуть волонтери.

ВСУ

Для збору коштів на таку суттєву кількість важливих для ЗСУ речей, волонтерські та громадські організації провели міжнародний турнір із змішаних єдиноборств ММА «Незламні захисники» та зібрали понад мільйон гривень.

«Коли робиш правильні речі — все вдається легко. Ідея турніру народилася сама по собі, проте результат нас вразив. Ми навіть не могли мріяти про те, скільки людей приєднається до нас! Результат сьогодні ви бачите самі», — зазначили волонтери.

Окрім автівок військовим привезли різноманітні кулінарні вироби, свіжі овочі та декілька комплексів Starlink, також волонтери привезли вкрай важливі для зимової пори буржуйки.

ВСУ

«Важливо, щоб бійці завжди і всюди, де б не доводилось їм виконувати бойові завдання, відчували турботу та підтримку, зв’язок із тими, хто на них чекає, хто в них вірить, пишається та молиться. Багато з них не були вдома кілька місяців, тому скуштувати щось приготовлене з любов’ю і вдячністю», — зазначив командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук.

Слід зазначити, що під час передання допомоги військовим, волонтери також не залишилися без знаків уваги – командування ОК «Південь» відзначило їх пам’ятними нагородами.

ВСУ

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top