Новини

Україна хоче конфіскувати майно виробника російських «Кинджалів»

всу

Українська сторона звернулася до Вищого антикорупційного суду з проханням конфіскувати майно російської компанії, яка займається виробництвом ракет «Кинджал». Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Відомство хоче застосувати санкцію до акціонерного товариства «Науково-виробнича корпорація «Конструкторське бюро машинобудування».

Третіми особами будуть заявлені:

  • акціонерне товариство «НВО «Високоточні комплекси»;
  • державна корпорація зі сприяння розробленню, виробництву та експорту високотехнологічної промислової продукції «Ростех»;
  • товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад».

Що виробляє російська компанія

Мін’юст пояснив, що акціонерне товариство «Науково-виробнича корпорація «Конструкторське бюро машинобудування» (АТ «НВК «КБМ») є підприємством у Російській Федерації, яке розробляє та виготовляє військову техніку, зокрема, високоточні тактичні ракетні комплекси, оперативно-тактичні ракетні комплекси, зенітно-ракетні комплекси, протитанкові ракетні комплекси на замовлення Міністерства оборони.

Відомство уточнило, що це посилює військовий потенціал Російської Федерації, яка залучає зазначену військову техніку при здійсненні збройної агресії проти України.

Згідно з публічною інформацією, ця компанія відповідальна за розробку ракет «Кинджал», які росіяни використовують для ударів по Україні. Також компанія займається розробкою вертольотів Ка-52М і Мі-28НМ.

Варто зазначити, що літак МіГ-31К є носієм аеробалістичної ракети «Кинджал». Цю ракету важко збивати через її траєкторію руху. До весни 2023 року українські військові не збивали «Кинджали». Однак у травні сили ППО вперше знищили російський «Кинджал» за допомогою комплексу Patriot, який надали Україні партнери.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top