Новини

Юлія Тимошенко: Країні потрібен комплексний план дій для захисту енергетики

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Народний депутат України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Одеську область з дводенним візитом.

Народний депутат України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прибула до Одеської області з дводенним візитом.

Учора, 19 листопада, політик відвідала ярмарку по збору коштів на позашляховик для ЗСУ, що проходила в Захарівській громаді та передала разом з командою гуманітарну допомогу лікарні та жителям Окнянської громади області.

Як зазначила Юлія Тимошенко, наші воїни з Одещини, які прийшли у відпустку з фронту за ротацією, шукають можливості допомогти побратимам, які змінили їх на передовій. «Дякую нашій одеській команді за благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ! За його результатами українське військо стане міцнішим ще на один пікап! А наша держава – буде на крок ближче до Перемоги!».

У свою чергу, голова Одеської обласної організації партії Олег Радковський розповів, що дякуючи колезі по фракції в облраді Андрію Бабенко, що допоміг в організації ярмарку в Захарівській ОТГ, вдалось зібрати на позашляховик для однієї з бригад ЗСУ 195 тис. грн.

Загалом, команда Юлії Тимошенко з початку війни передала понад двісті автівок для Збройних Сил України.

В Окнянській громаді політик відвідала районну лікарню та передала вантажівку гуманітарної допомоги. Головний лікар медзакладу Ігор Платон розповів, що отримана допомога дуже важлива сьогодні для якісної роботи лікарні.

Команда Тимошенко також привезла до Окнянської громади більше трьохсот продуктових наборів для переселенців та малозабезпечених. Керівник «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський розповів, що надана гуманітарна допомога лікарні та жителям громади неодноразова, а надається постійно по всій області в рамках роботи хабу «Одеса Хаб Батьківщина».

Також Юлія Тимошенко провела зустріч в Будинку культури громади з депутатами місцевих рад, головами громад та жителями Окнянської і сусідніх громад.

Політик розповіла, що сьогодні потрібно ретельніше готуватися до складної ситуації, яка склалася в Україні внаслідок ворожих атак на об’єкти критичної інфраструктури, тому її командою вже розроблено та підготовлено план порятунку енергетики України, в якому передбачено наступні кроки:

– Перерозподіл систем ППО та консолідація фінансових ресурсів держави для закупівлі додаткових необхідних систем задля захисту максимальної кількості об’єктів енергетичної інфраструктури;

– Мобілізація будівельних компаній України, цементних заводів та створення спеціальної програми для закриття бетонними спорудами трансформаторних підстанцій;

– Отримання електроенергії з Євросоюзу по системі аварійної допомоги, що передбачається згідно з документами єдиного енергетичного товариства, членом якого Україна стала 16 березня 2022 року;

– Виділення необхідних субвенцій місцевим органам самоврядування для будівництва пунктів обігріву та видача ОСББ колективних або індивідуальних безвідсоткових, довгострокових кредитів для придбання індивідуальних генеруючих потужностей.

«Сьогодні було багато запитань від людей – про війну, про пенсії, про те, як ми переживемо зиму. Людям потрібне розуміння реальної ситуації в країні, в енергетиці, їм потрібна підтримка, — розповіла пані Тимошенко, — Але я бачу очі наших людей, і ніхто у світі сьогодні не може назвати українців слабкими, ми сильні, ми мужні, ми стійкі! Ми впораємось з усіма незгодами і переможемо!».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top