Новини

Туреччина розпочала військову операцію «Кіготь-меч» на півночі Сирії та Іраку

Бойова авіація Туреччини завдала ряд ударів по базах курдів у Сирії та півночі Іраку. Як повідомляє CNN Türk, до Сирії також увійшла велика колона військової техніки збройних сил Туреччини.

Анкара позиціонує операцію як відповідь на теракти, які сталися в країні минулого тижня. За інформацією джерела, Міністерство національної оборони Туреччини заявило про початок «антитерористичної повітряної операції». У відомстві оголосили про «час розплати» за «віроломні напади негідників», зазначивши, що удари завдаються за позиціями курдів, яких Анкара визнає терористами.

У Міноборони Туреччини обґрунтували проведення військової операції 51 статтею статуту ООН. І заявили, що операція проводиться з метою «запобігти терористичним нападам на наш народ з півночі Іраку та Сирії».

«Надходить перша інформація про те, що було проведено всеохоплюючу повітряну операцію. У Туреччині відбулося два теракти. Усі погляди були прикуті до Сирії. На сьогоднішній день виконано чотири операції: «Щит Євфрату», «Оливкова гілка», «Джерело світу» та «Джерело світу» Операція «Весняний щит», — йдеться у матеріалі.

Авіанальоти вже атакували низку баз в Сирії: Айн аль-Араб, Айн Дагне, Айн Хесус, Дербесі, Маранес, Малікія, аеропорт Мініг, Тель Ріфат та Іраку: Асос, Сулейманія, Сінджер, Канділ, Ербіль.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top