Суспільство

Справа про розкрадання 180 млн. грн. ексголовою Держрезерву скерована до суду

Про це повідомляє прес-служба САП.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього виконувача обов’язків голови Державного агентства резерву та ще трьох осіб у завданні майже 200 млн грн збитків.

Про це повідомляє прес-служба САП.

Зазначимо, що у повідомленні не вказується прізвище фігуранта, але, за інформацією «EliteExpert», йдеться про Микиту Барабаша.

«12 жовтня 2023 року прокурор САП скерував до суду обвинувальний акт стосовно колишнього виконувач обов’язків голови Державного агентства резерву України, який за пособництва ще трьох осіб у 2021 році, зловживаючи службовим становищем, використовуючи завідомо підроблений звіт про оцінку майна, реалізував за завідомо заниженою вартістю 18 тис. тон дизельного палива, чим завдав збитків на суму 180 млн грн», – йдеться в повыдомленні САП.

Нагадаємо, 31 серпня 2022 року Державне бюро розслідувань та Київська міська прокуратура повідомили Барабашу про підозру. Як встановлено слідством, підозрюваний, обіймаючи у 2021 році посаду т.в.о. голови Держрезерву та голови аукціонного комітету Держрезерву, організував злочинну схему реалізації дизельного палива з держрезерву за значно заниженою вартістю.

Так, діючи всупереч інтересам служби та з метою отримання вигоди для іншої юридичної особи, чиновник здійснив реалізацію 18 000 тонн дизпалива з держрезерву за ціною вдвічі меншою ринкової. При цьому підозрюваним були проігноровані зауваження Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо результатів оцінки ринкової вартості цього майна перед здійсненням аукціону. Вказані протиправні дії посадовця завдали збитків державі на суму 180 млн грн та негативно вплинули на обороноздатність нашої країни.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top