Київ

Жозеп Боррель приїхав до Києва: перші деталі візиту

Окрім Боррелля до української столиці прибув і його спеціальний радник, дипломат Закі Лайді

Віце-президент Європейської комісії, високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель прибув з візитом до Києва.

Боррель особисто у мережі X підтвердив прибуття до України та оприлюднив своє фото з вагона поїзда.

Він повідомив, що вже вчетверте відвідує Київ з часу повномаштабного вторгнення Росії до України для обговорення з українськими друзями непохитної підтримки Євросоюзу для України.

«Повернувся до Києва… Тут, щоб обговорити з нашими українськими друзями непохитну підтримку ЄС з боку України — у військовій частині, у фінансовій частині нового механізму в Україні, а також про шлях реформування ЄС», — написав Боррель.

Зазначено, що дипломат під час візиту підтвердить довгострокову військову підтримку України з боку міжнародної спільноти.

Окрім Боррелля до української столиці прибув і його спеціальний радник, дипломат Закі Лайді. Візит він підтвердив фотографією у мережі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top