Новини

Уряд Орбана відверто перейшов на російські позиції — Туск

Орбан

Угорський уряд на чолі з Віктором Орбаном «відверто перейшов на російські позиції». Про це заявив лідер «Громадянської коаліції» Польщі Дональд Туск і додав, що Орбан не приховує цього, повідомляє TVN24.

Уряд Орбана блокує рішення, які передадуть Польщі 800 млн євро.

«Я обурений тим, що в останню хвилину — коли вони бігають за своїми грошима і посадами за своїх колег — вони не змогли врегулювати з Орбаном таке важливе для нас питання, як 800 млн євро на зброю», — сказав він, посилаючись на уряд Матеуша Моравецького.

Туск також запевнив, що буде твердим на Європейській раді.

«Я переконаний, що від сьогодні більшість лідерів братимуть до уваги польську думку, коли йдеться про українські питання та коли йдеться про Угорщину та Орбана», — наголосив політик.

Туск припустив, що зміна ставлення Орбана малоймовірна, оскільки «його стосунки з Москвою та Путіним є органічними».

Зазначимо, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан продовжує виступати проти початку переговорів про вступ України до ЄС. Орбан заявив у соцмережі X, що в четвер, 7 грудня, він провів «чудову» зустріч із президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі. Лідер двох країн, зокрема, обговорили питання України. Однак, за інформацією французьких ЗМІ, за підсумком зустрічі «кожен залишився при своїй думці».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top