Новини

Україна має стати буферною зоною між РФ і Заходом, — Орбан

Тому що Путін продовжить її нищити

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан вважає, що Україну не варто приймати у ЄС чи НАТО і краще залишити як «буферну зону» між Росією і рештою Європи, надавши певні безпекові гарантії, тому що Москва ніколи не змириться з її членством у ЄС і НАТО. Про це заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан в інтерв’ю низці європейських видань, пише Index.hu.

«Подобається це вам чи ні, подобається це українцям чи ні, Україна на мапі – там, де вона є. Найкраща перспектива – щоб вона була буферною зоною між Росією і Заходом – звісно, з безпековими гарантіями. Якщо це не допоможе, Україна втрачатиме території. Росія буде знову, знову і знову руйнувати Україну. Росія ніколи не змириться з тим, щоб на її кордонах з’явився такий член ЄС і НАТО як Україна, ніколи», – заявив Орбан.

При цьому угорський прем’єр вважає, що у 2008 році справді було можливо прийняти Україну і Грузію до ЄС і НАТО, але цю нагоду змарнували, і з нею – «перспективи України на майбутнє членство у ЄС і НАТО».

На ремарку Шусселя про те, що припинення вогню зараз означало би для України фактично поразку, Орбан сказав, що оцінка може залежати «від того, як дивитись на майбутнє», тому що з продовженням гарячої фази війни Україна може втратити ще більше територій.

Угорський прем’єр зазначив, що до складу НАТО вже входять країни Західної Європи, які буцімто набагато сильніші за росіян. Тому він не вірить, що Кремль наважиться атакувати будь-кого з чинних членів альянсу.

«Немає загрози, що Росія нападе на країну-члена НАТО», – вважає Віктор Орбан.

Він також висловив думку, що Росія ніколи серйозно не сприйматиме Україну як партнера у переговорах, «лише США і, можливо, ЄС».

Шуссель зауважив, що немає впевненості у тому, що домовленостям з Росією можна довіряти. Орбан на це відповів, що тут, на його думку, «питання не довіри, а сили».

«Ми, європейці, недостатньо сильні для того, щоб росіяни сприймали нас серйозно. Це міряння силами. Це війна. Ми маємо демонструвати силу і чітко доносити росіянам: у нас свої інтереси, у них свої, на основі цього можна про щось домовлятися», – зазначив Віктор Орбан.

Він вважає, що Європа не в змозі постачати українцям достатньо зброї, тому що у суспільствах європейських держав «і так вважають допомогу завеликою».
Тому потрібно починати переговори про припинення вогню. При цьому він вважає, що Україні треба надати належні гарантії безпеки, як буферній державі.

«Ми не можемо дозволити собі допомагати Україні доти, доки вона здобуде перемогу військовим шляхом», – додав прем’єр Угорщини.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top