Новини

Прем’єр-міністр Угорщини Орбан підтримав Трампа після зустрічі у Флориді, — Reuters

Орбан вже давно має розбіжності зі своїми колегами-членами Європейського Союзу з низки питань

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся з кандидатом у президенти Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Закликав республіканця «повернутись та принести мир». Про це повідомляє Reuters.

Під час зустрічі Орбан та Трамп обговорили «широкий спектр питань, що стосуються Угорщини та Сполучених Штатів, включаючи першорядну важливість міцних і безпечних кордонів для захисту суверенітету кожної нації».

За словами прем’єр-міністра Угорщини, лише, нібито, повернення Трампа до Білого дому може принести мир в Україні.

«Нам потрібні лідери у світі, яких поважають і які можуть принести мир. Він — один з них! Поверніться і принесіть нам мир, пане президенте!», — написав Орбан у своєму пості на Twitter-акаунті.

Орбан вже давно має розбіжності зі своїми колегами-членами Європейського Союзу з низки питань, включаючи відмову надсилати Україні зброю та збереження економічних зв’язків з Москвою після вторгнення російських військ в Україну в 2022 році.

За його словами, зараз в Україні не було б війни, якби Трампа переобрали у 2020 році.

Орбан регулярно сперечався з ЄС через свої антиміграційні кампанії та спроби посилити державний контроль над судовою системою, неурядовими організаціями та ЗМІ, що, на думку критиків, підірвало демократію в Угорщині.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top