Новини

Німеччина підтримуватиме Україну у війні, якщо інші ослабнуть, — Шольц

Канцлер Шольц не очікує швидкого завершення війни в Україні

Канцлер Шольц не очікує швидкого завершення війни в Україні. Тому важливо, «щоб ми могли робити те, що потрібно протягом тривалого часу». Очільнику Кремля Путіну не варто покладатися на розслаблення Заходу. Тому Німеччина має намір підтримувати Київ, якщо інші країни ослабнуть. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє NTV.

Він закликав, щоб німецька підтримка України була довгостроковою.

«Ця війна, ймовірно, не закінчиться найближчим часом. Тому важливо, щоб ми могли робити те, що необхідно протягом тривалого часу, а саме продовжувати підтримувати Україну в її оборонній кампанії», — заявив Шольц.

Він підкреслив, що РФ своїм вторгненням в Україну анулювала всі угоди про мир і безпеку в Європі.

«Німеччина навіть має бути готова зробити ще більше, якщо інші ослабнуть», — сказав канцлер, вочевидь, натякаючи на неясну політичну ситуацію в США напередодні президентських виборів наступного року.

Шольц також недвозначно заявив про свою підтримку подальшої військової допомоги Україні.

«Російський диктатор Володимир Путін не повинен очікувати, що ми відступимо», — підкреслив він.

Шольц згадав і економічні наслідки російського імперіалізму – для Німеччини, а тим більше для деяких інших країн. «Ми знаємо, що були наслідки, які також впливають на нас», — сказав канцлер, маючи на увазі високі ціни на енергоносії. Він підкреслив, що уряд все-таки зміг забезпечити хороше енергопостачання, навіть якщо це, звичайно, «великий фінансовий виклик».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top