Новини

У Нідерландах деякі депутати хочуть відправити українських біженців додому

Голландия

Депутати нідерландської партії BBB запропонували відправляти українських біженців назад на захід України, оскільки ця частина країни «виглядає відносно стабільною». Про це повідомляє Dutchnews.

Як пише видання, з відповідною ініціативою час дебатів у понеділок, щодо урядового бюджету на вирішення проблем біженців, виступила депутатка від партії BBB Мона Кейзер.

«Ми не можемо прийняти всіх. Захід України здається мені відносно стабільним. Невже українці не можуть бути розміщені там у безпеці?», — заявила депутатка.

Голландия

Водночас представник політичного альянсу GroenLinks/PvdA Юліан Бушофф наголосив, що пропозиції Кейзер є «новими та викликають занепокоєння». За його словами, незрозуміло, чому BBB розглядає можливість виправляння людей назад до країни, в якій триває війна.

За інформацією Dutchnews, Кейзер також зазначила, що хотіла б знати, якою буде позиція влади, якщо Київ попросить повернути українських громадян, які можуть бути мобілізовані на військову службу. За її словами, може виявитися, що сотні тисяч військовозобов’язаних втекли за кордон, і деякі з них можуть перебувати в Нідерландах.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top