Новини

«Росія дуже хоче якогось великого реваншу»: Зеленський відвідав Одесу

зеленский

Президент Володимир Зеленський 30 січня відвідав Одесу та розповів про бої на Донбасі й підготовку до українського контрнаступу. Про це повідомляє Суспільне.

За його словами, вся комунікація щодо надання зброї відбулася до Рамштайну, тож рішення, які там прийняли, були «добрими» для країни:

«Нам потрібна підтримка зараз, бо реванш про який йдеться в інформпросторі світу, реванш він зрозумілий. Ми вважаємо, що на Донбасі він і не зупинявся. Він посилюється там постійно. Щоденно у них нові групи нових військових кадрових. Або збільшення кількості вагнерівців».

За словами Зеленського, Україна також готує свій контрнаступ:

«Я думаю, що Росія дуже хоче якогось великого реваншу, я думаю що вона його почала. Я думаю що їм не вдасться забезпечити своє суспільство якимось позитивним результатом наступу. Я впевнений в нашій армії. Я думаю, ми будемо їх усіх потрошки зупиняти, розбивати і готувати свій великий контрнаступ».

Нагадаємо

На американській авіабазі «Рамштайн» у Німеччині 20 січня відбулася восьма зустріч Контактної групи з питань оборони України. У ній взяли участь керівники оборонних відомств майже 50 країн. США нададуть 2,5 млрд доларів, Німеччина 1 млрд. Також Україна отримає бронетехніку, артилерію, тисячі снарядів. Декілька країн допомогли системами ППО.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top