Новини

Правляча коаліція Німеччини підтримала передачу Taurus Україні в Європарламенті

Правляча коаліція Німеччини підтримала передачу Taurus Україні в Європарламенті

Більша частина правлячої коаліції Німеччини підтримала в Європарламенті резолюцію щодо передачі Україні ракет Taurus. Про це повідомляє Bild.

Під час засідання Європарламенту в Страсбурзі політики з СДПН, ВДП і «Зелених» проголосували здебільшого за резолюцію про те, що Києву необхідні вищезгадані ракети. Це відбулось на тлі того, що депутати Бундестагу, 14 березня, не ухвалили рішення щодо передачі Україні Taurus.

Голосування в Європарламенті відбулось щодо резолюції про «необхідність непохитної підтримки України з боку ЄС». В 11 пункті документа підкреслювалось, що: «Країна особливо потребує високорозвинених систем ППО, крилатих ракет великої дальності, таких як Taurus, систем Storm Shadow і Scalp, сучасних бойових літаків, різних видів артилерії і боєприпасів, а також дронів».

Як пише видання, під час голосування: 451 депутат підтримав резолюцію; 46 — виступили проти; 49 — утримались. У тому ж числі представники ВДП й «Зелених» одноголосно проголосували за резолюцію.

«Голосування в Страсбурзі показує, наскільки ізольований уряд світлофора в Берліні зі своєю лінією. Незважаючи на те, що ми, ХДС/ХСС, вітаємо голосування депутатів ЄС від СДПН, «Зелених» і ВДП, представлення протилежних позицій у Брюсселі та Берліні є обманом виборців», — заявив голова групи ХДС/ХСС у парламенті ЄС Даніель Каспарі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top