Новини

Кулеба переговорив з Блінкеном: Не можна дозволити Росії використовувати затримку допомоги

Міністр наголосив на важливості продовження американської, а також міжнародної допомоги Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів переговори з державним секретарем США Ентоні Блінкеном. Він закликав не дозволити Росії використовувати затримки в допомозі Україні для просування на фронті. Про це повідомив голова МЗС у Twitter-акаунті.

За словами Кулеби, під час перемовин він подякував Блінкену за нещодавній пакет військової допомоги, який допоможе Україна протистояти російській агресії.

Зокрема міністр наголосив на важливості продовження американської, а також міжнародної допомоги Україні, у тому ж числі засобами протиповітряної оборони й артилерійськими боєприпасами.

«Ми не можемо дозволити Росії використовувати затримки в наданні допомоги для просування вперед, наражаючи всю Європу і демократичний світ на ризик ще більшої війни», — відзначив Кулеба.

Під час переговорів сторони обговорили шляхи затвердження критично необхідного пакету підтримки України з боку США.

«За останні роки Україна неодноразово демонструвала, що при достатній підтримці ми можемо перемогти Росію на полі бою. Відмова від подальшої підтримки України серйозно підірве лідерство США в усьому світі і поставить під загрозу американську національну безпеку», — додав міністр.

Також під час розмови вони обмінялись думками щодо очікуваних результатів Вашингтонського саміту НАТО, який відбудеться у поточному році.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top