Казахстан

Президент Казахстану Токаєв запропонував змінити прапор країни

Яка причина

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв 15 березня запропонував розглянути питання зміни герба його країни. Про це він заявив на третьому засіданні Національного курултаю у місті Атирау на заході країни, повідомляє «Радіо Свобода».

За словами Токаєва, нинішній герб, затверджений у червні 1992 року, занадто складний, змішує стилі і має елементи радянської епохи.

«Щодо державного герба вважаю за доцільне взяти до уваги резонні доводи професіоналів і небайдужих громадян, зокрема молоді, про те, що герб Казахстану надто складний для сприйняття, у ньому присутня еклектика (поєднання несумісних елементів — ред.) й ознаки радянської епохи», – заявив Токаєв.

Лідер Казахстану додав, що «у разі загальної згоди» над питанням може працювати спеціальна комісія, яка «оголосить відкритий конкурс на найкращий проєкт нового герба Республіки Казахстан».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top